£310 - 320 tyg.

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz sortowanie odzieży używanej Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 listopada 2019 00:55

Pracodawca z Londynu szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie przy sortowaniu odzieży używanej dla kandydatów z dobrą kondycją fizyczną.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 310 – 320 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, która polega na ręcznym sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole;
  • dbałość o szczegóły;
  • punktualność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie swoich zadań;
  • znajomość mody;
  • numer NIN;
  • własne konto w banku;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w solidnej i legalnej firmie;
  • miłą i rodzinną atmosferę w pracy;
  • pracę tymczasową;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu odzieży używanej, proszone są o wysyłanie wiadomości WhatsApp pod numer: 07818507844

Źródło: www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-id1191447.html

ID ogłoszenia: 9415dd42889d66c1