£57,50 na dzień

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz roznoszenie ulotek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 maja 2019 03:45

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii przy roznoszeniu ulotek. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka z atrakcyjnymi warunkami finansowymi oraz dobrą umową.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 57,50 GBP dziennie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie roznoszenie ulotek oraz gazet na terenie Londynu.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • punktualność;
  • rzetelność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie min. 57,50 GBP dziennie (około 7 godzin pracy, maksymalnie do 14.30);
  • istnieje możliwość podwyżki dla najlepszych pracowników;
  • pracę możliwą przez 7 dni w tygodniu przez cały rok;
  • pełen etat;
  • legalną pracę;
  • płatny urlop;
  • również pracę dla samozatrudnionych (self-employed).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 07908 162 071 miedzy 9.00 a 17.00.

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1140930

ID ogłoszenia: 225cc8a98d8b3a9

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz roznoszenie ulotek Londyn”

  1. Justynaz na 8 maja 2019 @ 17:26

    Dzień dobry,
    jestem zainteresowana pracą roznoszenia ulotek, telefon 728270271.
    Pozdrawiam,
    Justyna Żaczek