£9 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na magazynie zabawek od zaraz w Sheffield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do stycznia 2017
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2016 16:02

Hurtownia zabawek z Sheffield poszukuje 4 magazynierów gotowych od zaraz do legalnej pracy w Anglii. Zatrudnienie na magazynie bez języka angielskiego do stycznia 2017.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Sheffield
Zarobki: 9 GBP brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz – listopad

W związku ze zbliżającym się okresem przedświątecznym hurtownia zabawek i artykułów dla dzieci poszukuje tymczasowych pracowników.

Zadania:
– rozładunek towaru
– rozkładanie asortymentu na regałach magazynowych (niskie składowanie)
– komisjonowanie
– zbieranie zamówień z użyciem skanera
– pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe minimum pół roku
– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– zaświadczenie o niekaralności
– brak nałogów
– mile widziana znajomość języka
– gotowość do pracy na nadgodziny i zmiany nocne jeśli będzie taka potrzeba
– atutem będą uprawnienia na wózki jezdniowe

Oferujemy:
– zatrudnienia za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
– zakwaterowanie zapewnione odpłatnie (70 GBP tygodniowo)
– pomagamy z formalnościami na miejscu
– wypłata w formie tygodniówki wypłacana bezpośrednio na konto walutowe pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “magazyn Sheffield 10/2016”

email: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 57658155361a7aa1

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na magazynie zabawek od zaraz w Sheffield”

  1. kamila morawska na 16 listopada 2016 @ 13:20

    jwstwm zainteresowana raca w panstwa agencji. mam doswiadczenie w pracy na magazynie. komunikatywnie mowie po angielsku

  2. Witam jestem zainteresowany pracą w waszej firmie posiadam doświadczenie w pracy na magazynie