£10,00 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji jogurtów od zaraz Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca lutego 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2018 20:52

Od zaraz możliwa legalna praca w Anglii na produkcji jogurtów w fabryce z Luton UK. Zatrudnienie 2018 dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Luton UK

Zarobki: 10,00 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 6

Start: I połowa października 2018

Zadania:

Praca przy taśmie produkcyjnej przy zadaniach pomocniczych, obsłudze urządzeń oraz pakowaniu wyrobów na końcowym etapie.

Wymagania:

– dyspozycyjność od października 2018 na okres 6 miesięcy

– mile widziane doświadczenie w produkcji żywności

– zaletą będzie znajomość języka angielskiego na każdym stopniu biegłości

– w zakładzie nie tolerowane są osoby nadużywające napojów wysokoprocentowych

Oferujemy:

– odpłatne zakwaterowanie w komfortowych, urządzonych pokojach (koszt 45 GBP/tyg.)

– pomoc przy wszystkich formalnościach, dla osób które pierwszy raz podejmują pracę w UK

– wynagrodzenie w systemie tygodniówek

– możliwość wzięcia dodatkowych godzin, które wynagradzane są ekstra

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem:

„Produkcja jogurtów Luton 10/2018”

emial: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 7555baae8aa73ee2

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji jogurtów od zaraz Luton UK”

  1. Szanowni Państwo,

    w nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego
    zamieszczonego w portalu praca-anglia24.pl
    przesyłam swoją aplikację i tym samym
    zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji.

    Z poważaniem
    Klaudia Andrzejewska

  2. Szanowni Państwo

    Marcin Gandyk

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.