£9,00 /h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji mebli od zaraz Grimethorpe UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Grimethorpe
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 maja 2020 01:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla pracowników także bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Grimethorpe przy produkcji mebli. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Grimethorpe.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał pojedyncze elementy mebli kuchennych, a następnie skręcał i składał szafki kuchenne;
  • zadaniem będzie również wiercenie, wycinanie, a także obróbka blatów kuchennych;
  • do obowiązków będzie należało także załadowywanie i przygotowywanie kompletnych już szafek do transportu.

Wymagania:

  • punktualność;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • bycie dyspozycyjnym na wszystkich zmianach;
  • możliwość podęcia zatrudnienia na stałe.

Oferujemy:

  • próbną umowę na 3 miesiące, a potem możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • 39 godzi pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości: 9,00 GBP na godz., a każda przepracowana godzina ponad 39 będzie płatna 11,25 GBP na godz;
  • wzrost stawki wynagrodzenia na wyznaczonych działach po 5 tygodniach pracy do 9,30 GBP na godz., jeżeli pracownik będzie wyrabiał normą razem ze 100% obecnością;
  • odzież roboczą;
  • pracę na zmianach od poniedziałku do piątku;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: recruitment@solsburysolutions.comlub można zadzwonić pod numer telefonu:

+48 666 636 625 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 17:00

Źródło: www.solsburysolutions.com/job/stala-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 9225ec3db58f3fc1