£14,00 - 18,00 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji samochodów od zaraz Sunderland

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sunderland
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2018 03:31

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji przy montażu samochodów w fabryce z Sunderland. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sunderland

Liczba miejsc: 6

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,00 – 18,00 GBP/h brutto

Zadania:
Prace związane z montażem poszczególnych komponentów pojazdu na linii produkcyjnej. Każdy pracownik odpowiada za jeden z etapów montażu. Praca jest powtarzalna, ale zdarza się rotowanie między kolejnym stanowiskami.

Wymagania:

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie na produkcji lub wykształcenie w kierunku mechanika

– dyspozycyjność do podjęcia stałej pracy w UK

– czynne prawo jazdy jest konieczne

– gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

– atrakcyjne warunku finansowe uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka

– możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania zapewnionego przez agencję

– dla najlepszych pracowników stała umowa oraz liczne benefity

– zapewniamy wsparcie dotyczące wszystkich spraw formalnych na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “Produkcja Sunderland 11/2018”

greatjob@the-fastest.net

ID ogłoszenia: 5675be242b123242

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Anglii na produkcji samochodów od zaraz Sunderland”

  1. Witam
    Czy ogłoszenie jest aktualne?