£9,25 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie hurtowni RTV z Brighton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Brighton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2019 01:15

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Anglii na magazynie hurtowni RTV od zaraz w rejonie Brighton UK. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Możliwość zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: magazynier

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz koniec czerwca / początek lipca

Miejsce: Brighton

Zarobki: 9,25 /h

Umowa: do końca września z opcją przedłużenia

Zadania:

Komisjonowanie sprzętu elektronicznego (telewizory, konsole, sprzęt stereo, nagłośnienie) z pomocą ręcznego skanera oraz wózka paletowego – ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym. Zamówienia kompletowane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

– dyspozycyjność na najbliższe 4 miesiące lub dłużej

– mile widziane osoby z doświadczeniem i znające język

– brak konfliktów z prawem i problemów z piciem lub innymi używkami

– umiejętność pracy w szybkim tempie, wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

– atrakcyjne warunki finansowe

– zakwaterowanie w komfortowych pokojach w kwocie 50 GBP za tydzień

– pomoc przy wszystkich kwestiach natury formalnej

– przyjazna i miła atmosfera na miejscu

– możliwość przedłużenia umowy bezterminowo dla najlepszych pracowników po zakończeniu kontraktu

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “RTV Brighton 07.2019”

greatjob@fastmail.co.uk

ID ogłoszenia: 2515d0965c4692b8