£od 10,15 brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii przy inwentaryzacjach Londyn 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2020 02:00

Od stycznia 2021 propozycja pracy w Anglii przy inwentaryzacjach. Zatrudnienie bez znajomości języka w Londynie z zakwaterowaniem bezpłatnym na cały okres umowy (około 8 tygodni).

Stanowisko: pracownik inwentaryzacji

Miejsce: Londyn i okolice

Zarobki: 10,15 GBP/h brutto

Czas trwania: około 8 tygodni

Liczba miejsc: 8

Start: styczeń 2021

Zadania:

Liczenie z pomocą skanera towarów w dużych sieciach handlowych na terenie Londynu oraz najbliższych okolic.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2021 na około 8 tygodni
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności, brak nałogów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wydajności
  • bezpłątne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • bezpłatny dojazd do i z miejsca wykonywania pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Inwentaryzacje Londyn 2021″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami w przeciągu najbliższych 2 tygodni.

ID ogłoszenia: 395fab3512a886a