£8,20-8,50 na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 maja 2019 22:23

Bez znajomości języka poszukiwani pakowacze pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie z Londynu od zaraz dla Polaków 2019. Pracodawca zapewnia bardzo dobrą stawkę finansową wynagrodzenia oraz stabilne zatrudnienie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,20 – 8,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • etykietowanie oraz dodawanie torebek, a także ulotek informacyjnych do produktów;
  • dokładność oraz wysoka wydajność pracy;
  • dbanie o czystość i porządek na linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność liczenia, a także dbałość o szczegóły;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu oraz w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • 28 dni urlopu w roku;
  • wypłatę wynagrodzenia w każdy piątek.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu:

07985 793 331 albo można napisać na adres: ewelina.syska@optimegroup.co.uk

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1201198

ID ogłoszenia: 4915cda7c4568b15