£8,06 - 14, 00 na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii przy pakowaniu mięsa od zaraz Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 marca 2019 05:25

Interesująca oferta pracy w Anglii przy pakowaniu mięsa aktualna od zaraz. Zatrudnienie w fabryce z Southampton dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjną stawkę godzinową i przyjazną atmosferę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 8,06 GBP na godz. od poniedziałku do piątku i 14 GBP na godzinę w weekend.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy pakowaniu mięsa.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest konieczne, ponieważ zapewniony jest trening;
  • mile widziany własny transport.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową;
  • 45 – 50 godzin pracy w tygodniu, które są regularne;
  • jedną zmianę;
  • dostęp do kantyny z ciepłym jedzeniem;
  • darmowy parking dla pracowników;
  • firmowy sklep.

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

02380630655 albo w agencji:

I&P Management Service Ltd
5 London Road
SO15 2AE
Southampton

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-w-fabryce-przy-pakowaniu-miesa_i93577

ID ogłoszenia: 5255c867ca4354d0