£od 10,00 GBP/h+prowizja

Bez znajomości języka fizyczna praca w Anglii od zaraz na myjni samochodowej, Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2021 01:03

Myjnia samochodowa z Bristolu poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie także bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu aut klientów. Zakwaterowanie możliwe na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bristol UK

Zarobki: 10,00 GBP/h brutto + prowizja od umytego auta + napiwki

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz marzec / kwiecień 2021

Umowa: umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania:

– kompleksowe mycie, glinkowanie, czyszczenie karoserii samochodowych z pomocą myjki ciśnieniowej lub parowej

– sprzątanie wnętrz pojazdów (kokpitów, mycie szyb, trzepanie dywaników, odkurzanie)

– nakładanie politur od zwykłych wosków twardych poprzez powłoki ceramiczne

– nakładanie tzw. niewidzialnej wycieraczki

– zabezpieczanie uszczelek, czernienie listew, opon etc.

– czasami polerowanie lamp i karoserii typu szybki one step na maszynie DA

Wymagania:

– przed wszystkim motywacja i chęci do pracy (to najważniejsze)

– doświadczenie na podobnym stanowisku minimum pół roku

– gotowość do podjęcia stałej pracy w UK

– czynne prawo jazdy kat.B

– zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

– docelowo stałe zatrudnienie w dobrze prosperującym studiu autodetailingowym i myjni samochodowej

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania podwyżki wraz z nową umową

– zakwaterowanie odpłatne niedaleko miejsca zatrudnienia (ok 4 km), koszt po stronie pracownika to ok. 50 GBP tygodniowo

– dobre warunki socjalne

– pomoc z wszystkimi formalnościami na miejscu

– gwarantowane zatrudnienie pomimo brexitu

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim lub polskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: Myjnia Bristol 04/2021.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 575605a7b6d9f983