£6,75-7,70

Bez znajomości języka fizyczna praca w Anglii od zaraz przy recyklingu 2017 Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 18 marca 2017 01:49

Aktualnie szukamy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Anglii przy recyklingu. Ogłoszenie 2017 do podjęcia od zaraz w Londynie dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sortowni
Miejsce zatrudnienia: Crayford – Londyn, Anglia
Zarobki: 6,75 do 7,70 GBP na godzinę pracy 0 stawka ustalana indywidualnie w zaleśności od zmiany oraz wieku
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sortowanie odpadów – recykling
  • jest to praca fizyczna

Oczekiwania:

  • duża motywacja do podjęcia tej pracy
  • niewymagane doświadczenie ani znajomość języka
  • dobra kondycja i duża siła
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w systemie jednozmianowym – dzienna lub nocna, zmiany ustalone na początku zatrudnienia pozostają i nie ma możliwości ich zmiany
  • zmiany trwają od 7 do 7
  • elastyczny grafik (o ile jest to możliwe)
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Kontaktować można się telefonicznie pod poniższymi numerami:

  • +44 7376083265
  • +44 7483911985

Lub za pośrednictwem źródła

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1085197

ID ogłoszenia: 47858cbdbce0cfcc