£9,07 - 10,43 na godz.

Bez znajomości języka na produkcji żywności oferta pracy w UK od zaraz, Glasgow

  • Kraj: Szkocja
  • Miasto: Glasgow
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szkocji bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Glasgow UK dla Polaków na produkcji żywności 2021.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Glasgow.

Wynagrodzenie: 9.07 – 10,43 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie praca na produkcji żywności.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie w pracy przy szybkiej produkcji żywności;
  • umiejętność dbania o szczegóły;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • własny transport.

Oferujemy:

  • zmiany od poniedziałku do piątku są od godziny: 05.00/06.00 oraz 14.00/15.00 albo 22.00 (nie ma możliwości pracy na jednej zmianie);
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • sprawdzonego i solidnego pracodawcę;
  • płatne przerwy w pracy;
  • możliwość brania nadgodzin, które są płatne od półtora do podwójnej stawki godzinowej (po przepracowaniu 39 godzin tygodniowo).

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: iparuzel@tmrec.com albo pod numerem telefonu: 0141 4714790

Źródło: www.emito.net/ogloszenia/Glasgow/Praca-w-Anglii-Szkocji-Walii-Irlandii-Polnocnej/2390671/produkcja_zywnosci_shotts_ml7

ID ogłoszenia: 4426006f41a77af0