£9,40 GBP/h brutto

Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie z kosmetykami w Sheffield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2018 01:06

Hurtownia drogeryjna w Sheffield poszukuje od zaraz komisjonerów do pracy w Anglii na magazynie. Ogłoszenie 2018 dla Polaków bez znajomości języka, dyspozycyjnych na najbliższe 6 miesięcy.

Stanowisko: komisjoner

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 9,40 GBP/h brutto

Miejsce pracy: Sheffield

Zadania:

– rozładunek, załadunek towarów

– rozkładanie art. na regały magazynowe

– kompletowanie zamówień z pomocą skanera ręcznego

– pakowanie art. na palety lub opakowania kartonowe do wysyłki

– cykliczne inwentaryzacje towaru

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie magazynowe

– uczciwość, brak nałogów

– zaświadczenie o niekaralności

– dyspozycyjność na najbliższe pół roku

– umiejętność szybkiej nauki nowy rzeczy

Oferujemy:

– płatne zakwaterowanie w samodzielnych pokojach

– pomoc na miejscu związaną z dopełnieniem formalności

– konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie dla najlepszych pracowników

– bonus w wysokości 150 GBP dla osób, które podejmą zatrudnienie jeszcze w lutym

– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po zakończeniu kontraktu z agencją

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem “hurtownia drogeryjna Sheffield”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 8625a776623322db

9 komentarzy na “Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie z kosmetykami w Sheffield”

  1. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem mój numer telefonu to 7574406097

  2. Patrycja Bradford na 8 lutego 2018 @ 13:37

    Witam,

    jestem zainteresowana Panstwa ogloszeniem, jestem dyspozycyjna od zaraz.
    Prosze o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Patrycja

  3. Wraz z kolega jestesmy zainteresowani oferta pracy mamy kilku letnie doświadczenie na magazynie , praca ze skanerem ,kompletowanie ,wydawanie ,przyjmowanie towaru ,wozki widlowe tel.07438267725

  4. Mam 3 letnie doświadczenie na magazynie i komunikatywny angielski, poszukuje lepiej płatnej pracy. Pozdrawiam

  5. Małgorzata na 10 lutego 2018 @ 14:45

    WITAM SERDECZNIE. POSZUKUJE PRACY W SHEFIELD. Państwa oferta mnie zainteresowała. Mieszkam w Anglii. Jestem dyspozycyjna.
    POZDRAWIAM

  6. Wołowski na 14 lutego 2018 @ 12:07

    witam jestem zainteresowany praca , prosze o kontak . zależy mi

  7. Wołowski na 14 lutego 2018 @ 12:13

    witam jestem zainteresowany praca i prosze o kontakt

  8. czy oferta jest aktualna? moge podiac prace od zaraz