£8,90 + zakwaterowanie

Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu przekąsek Oxford UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2018 07:06

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Anglii dla pakowaczy. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej w zakładzie z Oxford UK.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji

Miejsce pracy: Oxford UK

Zarobki: 8,90/h brutto  (z bezpłatnym zakwaterowaniem) lub 9,25 GBP/h brutto bez zakwaterowania

Liczba miejsc:2

Start: ASAP

Umowa: od marca 2018 na minimum 3 miesiące (docelowo stała praca)

Zadania:

Stojąca praca w zakładzie produkcyjny na ostatnim etapie przy pakowaniu słonych przekąsek do kartonów. W fabryce produkowane są chipsy, słone paluszki, chrupki oraz mieszanki orzechów.

Wymagania:

– doświadczenie na produkcji żywności

– dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

– umiejętność pracy w szybkim tempie przy ruchomej taśmie

– brak nałogów

– zaświadczenie o niekaralności

– atutem będzie znajomość HACCP oraz ISO 22000

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonych, samodzielnych pokojach z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki

– konkurencyjna stawka godzinowa oraz premie dla najlepszych pracowników

– na miejscu pomagamy z wszystkimi formalnościami

– pracodawca zapewnia odzież roboczą oraz szkolenie na miejscu głównie z zakresu BHP i HACCP

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem “przekąski Oxford”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 7615a931511cf333

5 komentarzy na “Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu przekąsek Oxford UK”

  1. Monika Adryan na 26 lutego 2018 @ 22:02

    Dzien dobry,
    Razem z partnerem jestesmy zainteresowani powyzsza oferta. Dyspozycyjnosc od zaraz. Moj angielski jest bardzo dobry, chlopak ma podstawowy. Kontakt na mail lub 00447704564796.
    Dziekuje

  2. MIECZYSŁAWA TOMCZAK na 5 marca 2018 @ 15:15

    Jestem zainteresowana proszę o kontakt 609 813 744 lub na mail.

  3. Zbigniew Kobosko na 5 marca 2018 @ 15:33

    Jestem zainteresowany powyzsza oferta prosze o kontakt mail lub tel.07407460823. Dziekuje.

  4. Grzegorz Chromiec, Jarosław Tyrka na 10 marca 2018 @ 15:59

    Dzień dobry
    jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy

    -doświadczenie, praca w zakładzie przetwórstwa owocowo-warzywnego
    przy taśmie produkcyjnej, sortowanie i klasyfikacja owoców
    -dyspozycyjność od zaraz
    -bez nałogów
    -nie karani
    -podstawowe wiadomości o Zasadach bezpieczeństwa żywności
    kontakt tel 07417464626

  5. Dzień dobry, jesteśmy w dwie osoby zainteresowane pracą. Jedna z nas posługuje się angielskim na poziomie zaawansowanym, a druga podstawowym. Kontakt pod nr. 505351390

Zostaw odpowiedź do Monika Adryan