£13,00 GBP/h +M

Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Anglii przy sprzątaniu-dezynfekcji powierzchni Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2020 01:05

Firma działająca w Birmingham poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni komercyjnych. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione bezpłatnie. Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce: Birmingham

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,00 GBP/h brutto +zakwaterowanie

Liczba miejsc: 15

Zadania:

Odkażanie i sprzątanie powierzchni komercyjnych – sklepy, galerie, klatki schodowe, windy etc.

Wymagania:

– dobry stan zdrowia

– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące lub dłużej

– gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

– mile widziane doświadczenie i znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

– bezpłatne zakwaterowania na cały okres umowy

– ubranie robocze zapewniające maksymalne bezpieczeństwo pracownika (kombinezon, maska klasy ffp3, rękawiczki, gogle)

– wypłata w formie tygodniówek, możliwość pobrania zaliczki po pierwszym, przepracowanym dniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na adres:

smart.work@solution4u.com

odkażanie Birmingham 05/2020.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

„Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 6205e964bf9f14c1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka od zaraz dam pracę w Anglii przy sprzątaniu-dezynfekcji powierzchni Birmingham UK”

  1. grzegorz 923 na 28 kwietnia 2020 @ 12:49

    Dzień dobry 7857598148