£270-400/tydz. brutto

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz Lincoln przygotowywanie aut

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lincoln
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2018 07:01

Od zaraz oferujemy fizyczną pracę w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w firmie z Lincoln przy przygotowywaniu samochodów do sprzedaży.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Lincoln, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 270 do 400 GBP za tydzień brutto w zależności od stanowiska oraz zaangażowania

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w salonie samochodowym
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie samochodów do sprzedaży – mycie, sprzątanie, odkurzanie, polerowanie itp.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B co najmniej od roku
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • dobra kondycja
  • preferowane do zatrudnienia są osoby w wieku powyżej 21 lat
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8.30-17.00 oraz w soboty 8.30-12.30
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość stałego zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą prosimy o wysyłanie wiadomości aplikacyjnych na adres:

tomasz@assuredgroup.org

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/lincoln-area-southwest-inc-haddington-ln6/sprzatanie-samochodow,ad-331734.html

ID ogłoszenia: 685a963e51bd4f3