£80-100 netto/dzień

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 października 2019 03:18

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii dla Polaków na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie w Londynie przy remontach domów dla budowlańców z doświadczeniem

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie:

  • Labour ze stawką: 80 – 85 na dzień netto (w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia);
  • Multiskilled ze stawką 90 – 100 na dzień netto (w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia).
  • Możliwość rozwoju w kierunku brygadzisty.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac remontowych domów mieszkalnych oraz luksusowych.

Wymagania:

  • posiadanie numeru NIN, UTR oraz konta bankowego;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • opłacenie podatku CIS przez firmę;
  • możliwość rozwijania się i awansowania w zależności od posiadanych umiejętności;
  • długoterminową współpracę;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę na budowie proszone są o wysyłanie zgłoszeń SMS na numer telefonu: 07495761456 z podaniem następujących informacji:

  • Imię i nazwisko.
  • Informacje o posiadanym doświadczeniu wraz okresem trwania określonym w latach.

Źródło: www.praca4u.net/remonty-londyn-id1281447.html

ID ogłoszenia: 3245d9cf05513dc5