£od 10 GBP/h brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii na produkcji batonów od zaraz fabryka w Nottingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2022 00:20

Od zaraz fabryka słodyczy poszukuje kandydatów do pracy w Anglii przy produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w Nottingham z zakwaterowaniem udostępnionym odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Nottingham

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: około 10,00 GBP/h brutto (do uzgodnienia)

Zadania:

Fizyczna praca na linii produkcyjnej w fabryce z Nottingham przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym. Zadania związane z obsługą maszyn, kontrolą jakości, pakowaniem i paletowaniem gotowych wyrobów.

Wymagania:

– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na okres minimum 6 miesięcy

– mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji spożywczej

– dokładność, pracowitość, uczciwość

– atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest to wymagane

– firma nie toleruje osób z nałogami (picie, palenie, nie mówiąc o innych używkach)

Z uwagi na sytuację epidemiczną, w pierwszej kolejności brane pod uwagę są zgłoszenia, od kandydatów przebywających obecnie na terenie Wielkiej Brytanii.

Oferujemy:

– zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach (koszt 35 GBP/tyg. od osoby)

– zatrudnienie na okres pół roku lub dłużej

– możliwość wzięcia nadgodzin (płatne ekstra)

– dla osób podejmujących pierwszy raz zatrudnienie w UK pomagamy w kwestiach formalności i założeniu konta bankowego itp.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “produkcja batonów Nottingham 2022”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 2466227d39b0ed1f