£8,40 brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii od zaraz produkcja keczupu 2017 Portsmouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Luty - Lipiec 2017
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 02:27

Pilnie poszukiwane osoby gotowe od zaraz do podjęcia legalnej pracy w Anglii przy produkcji keczupu w fabryce z Portsmouth bez języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Portsmouth
Zarobki: 8,40 GBP/h brutto
Liczba wakatów: 4
Start: ASAP
Umowa: 6 miesięcy

Zadania:
– sortowanie i mycie pomidorów, papryki przeznaczonej do produkcji przecieru
– obsługa urządzeń do mielenia, rozdrabniania warzyw (po przyuczeniu)
– nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcji, raportowanie błędów, zatrzymywanie taśmy w razie konieczności
– zadania związane z pakowaniem gotowych wyrobów do kartonów
– przygotowanie palet z produktem do magazynowania (owijanie folią i odstawianie w odpowiednie miejsce z pomocą wózka paletowego)

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z żywnością
– mile widziana nawet podstawowa znajomość języka
– gotowość do pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak konfliktów z prawem
– osoby odpowiedzialne, rzetelne i pracowite
– dyspozycyjność do lipca 2017

Oferujemy:
– pracodawca organizuje zakwaterowanie w mieszkaniach (koszt 90 GBP tygodniowo w pokoju 2 lub 3 osobowym, 110 GBP za pokój pojedynczy)
– pomoc związaną z formalnościami oraz uzyskaniem wszelkich przysługujących świadczeń socjalnych
– terminowe wypłaty w systemie tygodniowym
– zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “produkcja Portsmouth 02/17”

email: reddot-recruitment@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 418588182db9e8e4

5 komentarzy na “Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii od zaraz produkcja keczupu 2017 Portsmouth”

  1. „produkcja Portsmouth 02/17″ na 20 stycznia 2017 @ 10:02

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.

  2. jestem chetny na to stanowisko jak najbardziej i dwie extra osoby prosze o kontakt w twj sprawie jesli to mozliwe 07784245812 prosze o szybki kontakt grzegorz gasowski

  3. Marlena Watrak na 24 stycznia 2017 @ 12:00

    Witam mam 24 tata i jestem zainteresowana tą ofertą pracy mieszkam nie daleko shirley na 89 Malmesbury Rd, Southampton . Niestety nie posiadam doświadczenia ale szybko się uczę. Nie posiadam auta i czy była by możliwość żeby ktoś mnie zabierał i odwoził oczywiście bym płaciła za dojazd.

    tel.+44 740 487 3583

  4. Jestem zainteresowany aczkolwiek od czerwca. Czy byłaby możliwość zatrudnienia czterech osób na okres trzech miesięcy, tj. od czerwca. Proszę o odpowiedź na e-mail.

  5. Witam, Będę w Portsmouth 4 kwietnia i jestem gotowy rozpocząć jakąkolwiek pracę, więc jeśli ta praca jest już nieaktualna a posiadają państwo inną ofertę pracy, jestem zainteresowany. Posiadam wszystkie dokumenty, insurance number i konto w banku, pracowałem już w UK, język u mnie stoi na poziomie średnio-zaawansowanym :).
    pozdrawiam, Tomasz Pruszkowski

Zostaw odpowiedź do „produkcja Portsmouth 02/17″