£8,50 GBP/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii przy pakowaniu perfum od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2017 04:00

Firma dystrybucyjna z Londynu (Ealing) poszukuje od zaraz osoby do tymczasowej pracy w Anglii przy pakowaniu perfum. Oferta bez znajomości języka dla osób dyspozycyjnych na okres 3 miesięcy. Mieszkanie odpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Anglia, Londyn
Liczba miejsc: 3
Start: od zaraz
Wynagrodzenie: 8,50 GBP/h brutto
Umowa: na czas określony (ok 3 miesiące)

Zadania:
Praca przy rozpakowaniu kartonów z perfumami, zrywanie etykiet i powtórne pakowanie, etykietowanie oraz zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych na nowe opakowania.

Wymagania:
– duża sprawność manualna, dobry wzrok
– umiejętność szybkiej wydajnej pracy
– zdolność do pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie na magazynie przy pakowaniu
– język angielski będzie atutem
– zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe bezpośrednio w Brytyjskiej firmie na ok 3 miesiące
– zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu (2-pokojowe – cena za pokój 80 GBP/tyg. od osoby)
– atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość pracy na nadgodziny
– pomoc z założeniem konta bankowego w UK oraz z innymi formalnościami

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie perfum Londyn 04/2017”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 34658799871118d9

9 komentarzy na “Bez znajomości języka dam pracę w Anglii przy pakowaniu perfum od zaraz w Londynie”

  1. Posiadam doświadczenie i jestem zainteresowana Państwa ofertą

  2. ID ogłoszenia: 240587988644278a na 17 stycznia 2017 @ 21:01

    Jestem zainteresowana pracą,

  3. Małgorzata na 19 stycznia 2017 @ 11:29

    Dzień dobry jestem zainteresowana pracą od sierpnia 2017 r. ponieważ syn kończy szkołę w Polsce. Na okres od 6-12 mcy minimum.
    Jestem osobą dobrze zorganizowaną, szybką i zdeterminowaną.
    Proszę o kontakt, czy jest taka możliwość podjęcia zatrudnienia, również przez syna (lat 20).
    tel. 508134899
    Pozdrawiam Małgorzata

  4. Witam. Jestem zainteresowana praca. Proszę o kontakt na e-mail

  5. powitanie
    Jestem zainteresowany ofertą
    mówić po polsku, Rosja, Rumunia Mniej mówić po angielsku

  6. Jestem zainteresowany ofertą. Mam doświadczenie.

  7. Jestem zainteresowany ofertą. Mam doświadczenie. Mieszkam koło Nottingham ale mogę się przeprowadzić z dnia na dzień. 2 godz pociągiem zaledwie.

  8. Jestem zainteresowana Pani oferta wraz z siostra. Bardzo prosze o kontakt 07404293023

  9. Witam,

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o kontakt mailowy.

    Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Roman