£7,83 godz.

Bez znajomości języka oferta pracy w Anglii pakowanie kosmetyków od zaraz Hayes UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hayes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 stycznia 2019 19:52

Aktualna oferta pracy w Anglii w Hayes przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2019 od zaraz i to bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków.

Lokalizacja: Hayes.

Wynagrodzenie: 7,83 £ za godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dodawanie do produktów etykiet, toreb oraz ulotek informacyjnych;
  • utrzymywanie wysokiego poziomu dokładności i wydajności podczas pracy, jako zespół na linii produkcyjnej;
  • dbanie o czystość i uporządkowanie linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wypełnianie wszystkich innych obowiązków zgodnie z wymaganiami.

Wymagania:

  • dokładność oraz dbałość o szczegóły;
  • liczebność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy nie tylko indywidualnie, ale też w zespole;
  • preferowane będą oferty z wcześniejszym doświadczeniem w pracy na magazynie.

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku;
  • godziny pracy od 8.00 do 16.00;
  • stawka wynagrodzenia – 7,83 £ za godzinę;
  • 28 dni urlopu w roku;
  • wypłata wynagrodzenia, co tydzień (w każdy piątek).

Aplikacja:

W celu złożenia wniosku, należy zadzwonić pod numer telefonu: 07376 808 998 albo wysłać e-mail pod adres: heathrowjobs@optimegroup.co.uk

Można też odwiedzić biuro w godzinach od 10.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku:

Optime Group
450 Bath Road
Longford
West Drayton
UB7 0EB

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1201198

ID ogłoszenia: 5395c3230e325457