£do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Anglia na budowie od zaraz 2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2022 00:51

Poszukiwani od zaraz pracownicy budowlani do pracy w Anglii. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach-remontach. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla malarzy, szpachlarzy, glazurników oraz stolarzy budowlanych;
  • wykonywanie różnych prac ogólnobudowlanych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach wykończeniowych, glazurniczych oraz dekarskich;
  • mobilność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • umiejętność obsługiwania elektronarzędzi i pneumatyków;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę – umowa brytyjska;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę do dziesiątego dnia każdego miesiąca;
  • samochód służbowy dla brygady;
  • zakwaterowanie;
  • pracę od zaraz;
  • profesjonalne narzędzia do pracy;
  • strój roboczy;
  • pracę przez cały rok.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 85 730 00 00

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/wielka-brytania-praca-na-budowie-CID4-IDKaTZy.html

ID ogłoszenia: 766633f001117754