£8,91 na godz.

Bez znajomości języka praca Anglia na produkcji żywności od zaraz w Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 maja 2021 00:21

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Southampton bez znajomości języka na produkcji żywności.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 8,91 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na stanowisku operatora produkcji dla firmy cateringowej;
  • pracownik będzie zajmował się m.in. krojeniem produktów oraz wykonywaniem innych zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość otrzymania podwyżki po 12 tygodniach pracy;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy na produkcji w Anglii proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 02380 630077 (dzwonić można w godzinach od 9.00 do 17.00).

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/produkcja-zywnosci-catering_i107521

ID ogłoszenia: 34660ae4e8fd698b