£9,00 - 13,50 na godz.

Bez znajomości języka praca Anglia od zaraz pakowanie czekoladek w Dorchester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Dorchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 17 listopada 2021 00:06

Firma z Dorchester szuka dyspozycyjnych pakowaczy bez znajomości języka do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez doświadczenia od zaraz przy pakowaniu czekoladek na produkcji.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Dorchester.

Wynagrodzenie: 9,00 – 13,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, a także dekorowaniem luksusowych czekoladek;
  • praca odbywa się w pozycji stojącej z lekkim podnoszeniem.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne, sumienne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę bez doświadczenia, gdyż zapewnione jest przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • pracę bez znajomości języka angielskiego;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • 37,5 godz. pracy w ciągu tygodnia;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Anglii mogą zgłaszać się pod numerem telefonu: 01305 213 883

Źródło: www.mploystaff.com/job/luxury-chocolate-packers-3/

ID ogłoszenia: 6761951d94c8af0