£stawka podstawowa + bonus

Bez znajomości języka praca Anglia przy produkcji sushi od zaraz w Londynie 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 lutego 2021 00:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla Polaków na produkcji sushi. Zatrudnienie w Londynie dla dyspozycyjnych osób także bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: stawka podstawowa + tygodniowy bonus.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac przy produkcji sushi.

Wymagania:

  • wiek powyżej 18 lat;
  • posiadanie numeru NIN;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • umiejętność pracy samodzielnie, a także w grupie;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu – piątki są wolne;
  • bardzo dobre warunki finansowe + tygodniowy bonus;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą na produkcji w Londynie, proszone są o wysyłanie zgłoszeń (mile widziane CV) na adres e-mail: Katarzyna.Golabek@taikofoods.co.uk

Źródło: praca-za-granica.pl

ID ogłoszenia: 625601ab1dff28ad