£7,20

Bez znajomości języka praca w Anglii na magazynie Wellingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wellingborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2016 04:57

Magazyn z Wellingborough posiada wakat na stanowisku pomocnika dla osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy rozładunku dostaw, układaniu produktów na wózek i przygotowywaniu artykułów do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier
Miejsca pracy: Leeds, Notthingam, Wellingborough, Doncaster
Wynagrodzenie: 7,20 GBP na godzinę pracy

Obowiązki:

  • głównym zadaniem będzie układanie produktów na wózek LLOP a później ustawianie ich na półkach
  • obsługiwanie dostaw
  • pakowanie towarów oraz zabezpieczanie przed wysyłką
  • dbanie o dobre imię firmy
  • sortowanie artykułów pod kątem kodów alfabetycznych

Wymagania:

  • niewymagane doświadczenie
  • umiejętność pracy w grupie
  • punktualność
  • dobre zorganizowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • raz na tydzień wypłacenie zarobków
  • pracę na pełny etat
  • możliwość wypracowywania godzina nadliczbowych
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania i przejazdów do pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • doncaster@sesolutions.uk

źródło: sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 60358534da6ab734

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Anglii na magazynie Wellingborough”

  1. Witam szukam obojetnie jakiej pracy z zakwaterowaniem. Nie mowie po angielsku. Marcin. Moj meil marcel87333@wp.pl

Zostaw odpowiedź do Marcin