£do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Anglii na produkcji sałatek od zaraz w fabryce

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 września 2020 00:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji sałatek. Zatrudnienie 2020 w fabryce dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia legalne i stałe zatrudnienie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował warzywa i owoce na linii produkcyjnej, a także oznaczał gotowe już produkty;
  • zadaniem będzie też paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej, umieszczanie przetworów w maszynach produkcyjnych;
  • przestrzegani8e zasad BHP.

Wymagania:

  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalną i stałą pracę u angielskiego pracodawcy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę w każdy piątek;
  • przy nadgodzinach 125% stawki podstawowej – po przepracowaniu 42 godz.;
  • dostęp do angielskich świadczeń socjalnych;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość rozwoju i awansowania;
  • wsparcie merytoryczne polskich i angielskich rekruterów;
  • brak opłat za rekrutację.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • Anna: 510 800 666;
  • Przemysław: 510 800 011.

Źródło: www.gap-personnel.pl/job/pracownik-produkcji-salatek-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 8485f4faa499e6e8