£8,80 - 9,60 GBP/h

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu czekoladek w Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2019 02:42

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Anglii dla pakowaczy przy pakowaniu czekoladek w firmie z Luton. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 8,80 GBP/h brutto (osoba bez języka), 9,60 GBP/h brutto (osoba znająca j. angielski)

Liczba miejsc: 2

Start: II połowa lutego 2019

Zadania:
Manualna praca przy taśmie produkcyjnej w manufakturze słodyczy polegająca na pakowaniu – układaniu czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego. Zadaniem pracownika będzie również kontrola jakości czyli wyłapywanie czekoladek wybrakowanych przed zapakowaniem. Zadania wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów higieny (fartuszek, czepek, rękawiczki). Niektóre osoby (ze zmysłem estetycznym) mogą zostać skierowane na dział ręcznego ozdabiania czekoladek.

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia
– doświadczenie w pracy na produkcji żywności mile widziane
– zachowanie wysokich standardów higienicznych
– atutem będzie znajomość języka angielskiego w każdym stopniu

Oferujemy:
– atrakcyjną umowę za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy (możliwość przedłużenia po tym okresie)
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zapewnione komfortowe zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy (50 GBP/tyg od osoby lub 80 GBP/tyg od pary)
– pomoc z wszystkimi formalnościami na miejscu
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Luton 02/2018”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 8245c5a39dfceb08

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu czekoladek w Luton”

  1. Witam jesteśmy parą obecnie przebywamy w Londynie i poszukujemy pracy mamy wieloletnie doświadczenie w branży produkcyjnej jesteśmy dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 07951041744

  2. KarolinaSikora na 8 lutego 2019 @ 21:17

    Witam , napisałam e-mail wraz z CV. Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy OD ZARAZ.
    Dziękuję

  3. Dzień dobry,
    Przesłałam cv. Jestem zainteresowana,dyspozycyjna od zaraz
    dziękuję