£od 7,50/h

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 21:39

Propozycja zatrudnienia w Londynie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Miejscowość: Londyn zachodni, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 7,50 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała pracę manualna przy pakowaniu kosmetyków

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • zdolności manualne, wyczucie i delikatność
  • precyzja, zręczność
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • dobre wynagrodzenie
  • nieskomplikowaną i powtarzalną pracę

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez rejestrację w naszym biurze, które mieści się:
Olympic Staff
9/11 New Broadway
Ealing, London
W5 5AW

Telefon: +44 2088400707

Rejestracja otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12 i od 14 do 15.

Prosimy zabrać ze sobą następujące dokumenty:

  • paszport, NIN oraz dane konta do przelewu wynagrodzenia

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1142344

ID ogłoszenia: 6255a1b15af481e4