£10,00 GBP/h brutto

Bez znajomości języka praca w Anglii przy produkcji napojów od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2020 01:12

Fabryka napojów z okolic Londynu poszukuje dyspozycyjnych od zaraz osób do pracy w Anglii. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka na produkcji energetyków i izotoników z zapewnionym odpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Londyn UK

Zarobki: 10,00 GBP/h brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Na powyższym stanowisku pracownik odpowiedzialny będzie za zadaniach pomocnicze w procesie produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Do obowiązków zaliczać będzie się m.in. obsługa maszyn (po uprzednim przeszkoleniu), kontrola jakości, czyszczenie urządzeń i zbiorników oraz pakowanie gotowych wyrobów na ostatnim etapie produkcji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność pracownika na minimum 3 najbliższe miesiące
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji spożywczej
  • aktualne badania do celów sanitarnych
  • umiejętność pracy w szybkim tempie pod presją czasu
  • szukamy osób niezawodnych, poważnie podchodzących do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach w pokojach 2 osobowych (120 GBP miesięcznie) lub 1 osobowych (180 GBP miesięcznie)
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia w formie tygodniówek
  • ubranie robocze, maseczki, rękawiczki, żele do dezynfekcji rąk
  • możliwość podjęcia pracy przez osoby nieznające języka angielskiego, gdyż na miejscu pracuje już polskojęzyczna załoga
  • dla osób chętnych możliwość wypracowania nadgodzin, które są płatne +25% stawki podstawowej
  • legalne zatrudnienie niezależnie od panującej sytuacji (brexit, pandemia)

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja napojów Londyn 08/20.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 3555f1771c7bc133