£8,50/h

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 listopada 2019 02:01

Przy sprzątaniu domów i mieszkań potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Oxfordu dla dyspozycyjnych sprzątaczy-sprzątaczek. Pracodawca zapewnia transport na miejsce z centrum miasta.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oxford.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca w nowo wybudowanych domach oraz mieszkaniach przy sprzątaniu;
  • obowiązki to, np. mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzu, wynoszenie śmieci itp.

Wymagania:

  • nie jest wymagana karta CSCS oraz znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładne i zaangażowane wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – 8,50 GBP na godz. plus attendance bonus;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań, proszone są o kontakt telefoniczny w godzinach od 9 do 14 pod numerem telefonu: 02380 6300 77.

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/cleaner_i99627

ID ogłoszenia: 2365db8375e76344

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oxford”

  1. Witam ! Jestem zainteresowana praca ,prosze o kontakt na email Acha546@wp.pl