£do uzgodnienia

Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek od zaraz Kent

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kent
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: październik/listopad 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 września 2019 00:07

Od zaraz potrzebne osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Kent przy zbiorach jabłek bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kent.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie oraz pakowanie jabłek;
  • mężczyźni będą mogli również pracować, jako traktorzysta.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • od traktorzysty wymagana jest umiejętność jazdy na traktorze;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • załatwianie formalności oraz udzielanie informacji podczas pobytu odbywa się w języku polskim;
  • osoby chętne będą mogły zostać dłużej do pracy w Pack House – pakowanie jabłek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: sylwiamatyja301@gmail.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 00 44 7815 412 590.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-jezyka-sezonowa-praca-anglia-od-wrzesnia-2019-przy-zbiorach-jablek-kent-uk/

ID ogłoszenia: 1565d6fcfc7186be