£400-1000 /tyg

Bez znajomości języka sezonowa praca w Anglii przy zbiorach żonkili od zaraz Kornawalia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kornawalia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: połowa kwietnia 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2020 00:29

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach kwiatów – żonkili. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kornawalia, Anglia

Wynagrodzenie: 400 – 1000 GBP na tydzień w zależności od zaangażowanie pracownika w pracę (system akordowy – 7,25 GBP za zebrana skrzynkę kwiatów).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie żonkili;
  • praca na polu w systemie akordowym.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do połowy kwietnia 2020;
  • zaleta będzie własny transport;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w hotelu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • uczciwego i sprawdzonego pracodawcę;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 577 097 133

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-zbiorach-w-anglii-bardzo-dobre-zarobki-CID4-IDBWket.html

ID ogłoszenia: 8045e69013e0087e