£12 GBP/h brutto

Birmingham od zaraz dam pracę w Anglii na budowie dla glazurnika bez języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2017 20:22

Od zaraz potrzebni glazurnicy – kafelkarze do pracy w Anglii na budowie przy wykończeniach nowych mieszkań w firmie z Birmingham. Zatrudnienie bez języka angielskiego!

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Birmingham

Zarobki: 12 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 8

Start: ASAP

Umowa: ok 12 miesięcy

Zadania:

Praca na zlecenie firmy developerskiej z Birmingham oferującej swoim klientom możliwość wykończenia nowych mieszkań “pod klucz”. Zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie układanie kafelków w łazienkach oraz innych pomieszczeniach zgodnie z projektem wykonawczym.

Wymagania:

– minimum rok doświadczenia w kafelkowaniu

– dokładność, zwracanie uwagi na detale, zmysł estetyki

– brak nałogów szczególnie związanych z piciem

– gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres

– mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym i dysponujące własnym autem dostawczym

Oferujemy:

– zakwaterowanie odpłatne w komfortowych warunkach (50 GBP/tyg)

– konkurencyjne stawki godzinowe

– wsparcie polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

– wszelkie niezbędne do pracy narzędzia i materiały

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „Glazurnik Birmingham 11/2017″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs-4You@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 18059ff60f2dc600