£8,50/h brutto + zakwaterowanie

Bristol oferta pracy w Anglii na produkcji kanapek bez języka od zaraz 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2018 06:41

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja pracy w Anglii przy produkcji kanapek (sandwichy). Zatrudnienie w Bristol UK dostępne od zaraz i bez znajomości języka angielskiego!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: II połowa maja 2018

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Siedząca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na składaniu kanapek (sandwichy) zgodnie z instrukcją pracodawcy. Zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższych norm higienicznych (czepek, fartuszek i rękawiczki etc.).

Wymagania:

– aktualne badania do celów sanitarnych

– mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej lub w gastronomii

– atutem będzie znajomość języka angielskiego

– brak problemów z nałogami

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-osbowych z dostępem do internetu oraz łazienką

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

– pomoc w dopełnieniu wszystkich spraw formalnych w UK

– terminowe wypłaty wynagrodzenia bezpośrednio na konto pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “Kanapki Bristol 2018”

greatjob@the-quickest.com

ID ogłoszenia: 2585af529c77ceb4

6 komentarzy na “Bristol oferta pracy w Anglii na produkcji kanapek bez języka od zaraz 2018”

  1. WITAM !!JESTEM ZAINTERESOWANA 502241991

  2. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Panstwa oferta. Jestem na miejscu w Bristolu. Slabo mowie po angielsku, prosze o kontakt +48 887 604 887 . Pozdrawiam

  3. Krystian na 22 maja 2018 @ 19:41

    Witam, jestem zainteresowany 07459511413

  4. Witam, jestem zainteresowana i mogę zacząć od zaraz. 07868115649 Pozdrawiam

  5. marynowska paulina na 24 maja 2018 @ 09:41

    przesłałam wiadomość email

  6. Anna12345 na 3 lipca 2018 @ 21:51

    Witam jestem zainteresowana i mam duże doświadczenie proszę o kontakt 022 510074326 z góry dzękuję