£8,65/h + zakwaterowanie

Bristol praca Anglia na produkcji kanapek bez znajomości języka od zaraz 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:53

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja pracy w Anglii na produkcji kanapek w fabryce z Bristolu. Zatrudnienie 2019 od zaraz także bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: 8,65 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: II połowa stycznia 2019

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Siedząca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na składaniu kanapek (sandwichy) zgodnie z instrukcją pracodawcy. Zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższych norm higienicznych (czepek, fartuszek i rękawiczki etc.).

Wymagania:

– aktualne badania do celów sanitarnych

– mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej lub w gastronomii

– atutem będzie znajomość języka angielskiego

– brak problemów z nałogami

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-osbowych z dostępem do internetu oraz łazienką

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

– pomoc w dopełnieniu wszystkich spraw formalnych w UK

– terminowe wypłaty wynagrodzenia bezpośrednio na konto pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “Kanapki Bristol 2019”

greatjob@fastmail.uk

ID ogłoszenia: 6615c3e70a68e450