£do uzgodnienia

Budownictwo Anglia praca dla pomocnika – murarza na budowie Batley

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Batley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 18:48

Propozycja zatrudnienia w firmie budowlanej z Batley dla pomocnika budowlanego i murarza. Oferta fizycznej pracy w Anglii na budowie przy murowaniu z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowiska: Pomocnik budowlany, Murarz

Miejsce pracy: Batley

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Samodzielne wykonywanie prac związanych ze stawianiem ścian, doborem i przygotowaniem materiałów, szalunku.
  • Inne niezbędne zadania wykonywane na tym stanowisku

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • posiadanie doświadczenia zawodowego
  • umiejętność pracy na budowie
  • samodzielność
  • atutem będzie posiadanie CSCS card
  • dobra sprawność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na pomocą poczty elektronicznej.
kontakt: cmgbricklayer@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-234j68/

ID ogłoszenia: 77754773ec132415

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.