£100.00

Budownictwo Anglia praca od zaraz dla pracownika ogólnobudowlanego, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: London
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreslony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2020 00:17

Od zaraz na terenie Londynu propozycja podjęcia ciekawej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2020 w budownictwie na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego z minimum komunikatywną znajomością języka.

Jeżeli jesteś zmęczony ciągłym zmienianiem pracodawcy, czekaniem na wypłatę zaległych
pieniędzy, słabą organizacją pracy – dołącz do nas.

Poszukujemy solidnego i uczciwego pracownika od zaraz.

Oferujemy stabilną pracę w solidnej i dobrze zorganizowanej firmie płacącej zawsze na czas.
Firma Werner & Werner Ltd ma ustabilizowaną pozycję na rynku budowlanym w Londynie, naszym stałym źródłem klientów jest rekomendacja poprzez zaprzyjaźnione biura architektoniczne. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych dla osób oraz firm skupiając się na średniej wielkości projektach (extensions, lofts, refurbishments, office & shop fit outs). Wykonujemy projekty o wysokim standardzie wykończenia.
Nasza strona: www.wernerandwerner.co.uk

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko OGÓLNOBUDOWLANIEC – BASEMENT / EXTENSION / LOFT

Obowiązki:
Zbrojenie oraz wylewania underpinning
Wstawianie stali
murowanie
tynkowanie
podłogi, wylewka, self leveling
kanalizacja
ścianki działowe, dry lining
samodzielne wykonywanie różnych innych prac budowlanych

Oczekiwania:
osoba myslaca
doświadczenie przy basementach oraz innych pracach budowlanych
doswiadczenie w UK
samodzielność, dobra organizacja pracy
sumienność, staranność i dokładność wykonania
entuzjazm do pracy
częściowo własne narzędzia
osoba kulturalna szanująca ludzi oraz odnosząca się z respektem do klientów

Oferujemy:
dla osob ktore sie sprawdza pracę stałą oraz stabilną
wynagrodzenie podstawowe zależne od jakości wykonywanej pracy
refundacja za zakup narzędzi
możliwość rozwoju zawodowego, przy odpowiednich umiejętnościach oraz podejściu do pracowników możliwy awans na szefa budowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

hr@wernerandwerner.co.uk mailowy bądź kontakt telefoniczny 02036023795

ID ogłoszenia: 6875f3649e8ea599

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Werner and Werner

Ostatnie przedmioty dodane przez Werner and Werner »