£ok 9

Budownictwo oferta pracy w Anglii przy remontach, wykończeniach od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 14 lutego 2014 17:28

Firma z branży budowlanej z Liverpool zatrudni pracowników fizycznych. Oferta pracy w Anglii w budownictwie przy remontach i wykończeniach do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik przy remontach i wykończeniach

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Liverpool

Wynagrodzenie: ok 9 GBP/h

Zadania:

  • Prace wykończeniowe i remontowe
  • przygotowanie powierzchni, układanie płytek
  • szpachlowanie
  • malowanie oraz tapetowanie ścian
  • do zadań może należeć montowanie regipsów

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych
  • fachowość
  • brak nałogu alkoholowego
  • samodzielność, kultura osobista
  • punktualność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy kat B oraz własnego auta

Oferta:

  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony po przebyciu 2 miesięcznego okresu próbnego
  • zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia i materiały
  • pełne ubezpieczenie
  • Przez okres próbny pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie- po okresie próbnym pracowni musi sam zorganizować sobie lokum, możliwe dofinansowanie do zamieszkania.

Aplikacja:
Aplikacje można przesyłać na adres ogloszenie-wygaslo
lub poprzez formularz na stronie

ID ogłoszenia: 92652fe3d91b217b