£2,000.00

Corby, oferta pracy w Anglii dla opiekuna-opiekunki osób starszych od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2020 00:12

Od zaraz na terenie m.in. Corby UK poszukiwani opiekunowie lub opiekunki osób starszych do pracy w Anglii. Zatrudnienie przy opiece nad brytyjskimi seniorami w miejscu ich zamieszkania.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
– jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
– zna język angielski w stopniu dobrym
– chce zarobić dobre pieniądze
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent) opieka 24h na dobę- (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe: £550 – £750 za tydzień

Wymagania:
– zaświadczenie o niekaralności
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Nie musisz mieć doświadczenia w opiece, zapewniamy bezpłatny kurs!

Obowiązki:
– opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
– pomoc w czynnościach samoobsługowych
– asystentura w codziennych czynnościach życiowych
– zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Klient zapewnia: pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Live In Anglia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 3635fbd5aa2dc67e