£od 260-350/tydzień

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka przygotowywanie aut do sprzedaży Hull

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:07

Poszukujemy od zaraz osób bez znajomości języka do fizycznej pracy w Anglii dla salonów samochodowych przy przygotowywaniu aut do sprzedaży. Oferta z Hull dla kandydatów, którzy skończyli 21 lat.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacje: Doncaster, Hull, Sheffield, Immingham, Grimsby, UK
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik obejmujący to stanowisko będzie odpowiedzialny za przygotowywanie samochodów do sprzedaży
  • obowiązkiem będzie usuwanie zabezpieczeń w samochodach
  • wykonywanie różnorodnych zabiegów kosmetycznych

Oczekiwania:

  • skończone 21 lat
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • duża dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości od 260 do 350 GBP tygodniowo
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • odbiór z lotniska
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą pracy w Anglii, proszone są o przesłanie aplikacji z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • simonteam@yahoo.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26lghl/

ID ogłoszenia: 2605956eab951926

3 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka przygotowywanie aut do sprzedaży Hull”

  1. Witam jestem zainteresowany praca proszę o kontakt

  2. Czy oferta obejmuje pracę jedynie na terenie Hull?

    Poszukuję pracy w Sheffield, możliwość podjęcia od zaraz.

    Z góry dziękuję za odpowiedź (najlepiej na emaila)

  3. Witam mieszkam w Hull poszukuje pracy i jestem zainteresowany tą możliwość zaczecia pracy od zaraz.Prosze o kontakt 07392589027