£400 - 600 na tydz.

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez znajomości języka na myjni samochodowej Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 września 2020 00:01

Poszukiwane zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla pracowników fizycznych przy przygotowywaniu samochodów do wystawienia na sprzedaż.

Stanowisko: valeter/pracownik myjni.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 400 – 600 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pracował w dużym salonie samochodowym na stanowisku valeter;
  • do zadań będzie należało przygotowywanie samochodów do wystawienia na sprzedaż, czyli mycie, pranie tapicerki oraz odkurzanie itp.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • self-employed, czyli prowadzenie własnej działalności gospodarczej albo pomoc w jej założeniu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • trening pracowniczy;
  • atrakcyjne warunki finansowe w granicach: 400 – 500 GBP na tydzień, a nawet 600 GBP na tydzień;
  • pracę przez 5 – 6 dni w tygodniu od 8:00 do 18:00;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +44 7917100506 albo +44 7590949568

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 7365f4fc6e1ca5b3