£225/tydzień

Dam fizyczną pracę w Anglii bez znajomości języka ulotkarz Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 20:51

Zatrudnienie w Birmingham dla pracowników fizycznych na stanowisku ulotkarza. Dam pracę w Anglii dla Polaków bez znajomości języka przy roznoszeniu ulotek oraz rozładunku tirów.

Stanowisko: Ulotkarz

Rozpoczęcie: od zaraz

Czas trwania umowy: 12 miesięcy

Miasto: Birmingham, Anglia

Wynagrodzenie: tygodniowo około 255 funtów plus 25 GBP za załadunek tira

Obowiązki:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się roznoszeniem ulotek a także dodatkowo rozładunkiem tirów
  • konieczne jest dbanie o porządek w mieszkaniu a także firmie

Oczekiwania:

  • atutem będą aplikacje od par
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra kondycja
  • tężyzna fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na okres 12 miesięcy
  • darmowe dojazdy do pracy oraz sklepów
  • pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii
  • pracę na 12 miesięcy
  • wysokie zarobki wypłacane terminowe
  • co dwa tygodnie premia uznaniowa za wydajną pracę
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu w cenie 80 GBP tygodniowo w pełni wyposażonym mieszkaniu, maksymalnie 2 osobowe pokoje z ogrodem, internetem i parkingiem
  • praca 6 dni w tygodniu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie wiadomości aplikacyjnych, na poniższy adres:

  • robert.galuszka68@gmail.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/ulotkarz-3834465.html

ID ogłoszenia: 30159a29b4e41d99