£6,31 do 11,82 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii dla Polaków na magazynie Shirebrook

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 1 września 2014 23:02

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii na magazynie dla Polaków. Zatrudnienie w Shirebrook dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Shirebrook

Wynagrodzenie: od 6,31 do 11,82 GBP/h

Obowiązki:

  • Wspieranie zadań produkcyjnych na magazynie.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, pakowanie, rozładunek i załadunek.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego- wymagana w stopniu rozumienia prostych komunikatów i możliwości przeprowadzenia prostej rozmowy
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość zasad BHP i przestrzeganie ich
  • pracowitość, obowiązkowość
  • zdolność do pracy grupowej

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: http://m.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynowy-shirebrook,oferta,3527139

ID ogłoszenia: 762540447d571ce9

5 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Anglii dla Polaków na magazynie Shirebrook”

  1. Jestem zainteresowana, mogę przyjechać szybko proszę o kontakt sylwus.7@poczta.onet.pl

  2. Aleksandra na 3 września 2014 @ 11:06

    Witam. Ja i mój chłopak szukamy pracy w Anglii jesteśmy zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt o.madej21@gmail.com

  3. Witam. Mam 20 lat i jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam doświadczenie w pracy na magazynie w UK. Komunikatywny angielski, uprawnienia na wózki widłowe typu PPT
    tel. 662967388 e mail mateusz6667777@interia.pl

  4. witam ja takze jestem zainteresowany wasza oferta. prosilbym o jakies konkrety. z góry dziekuje. mam nadzieje ze szybko sie odezwiecie. do zobaczenia. pozdrawiam.

  5. jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy.Władam biegle językiem angielskim nie będzie problemu z rozmową.Jestem uczciwą i komunikatywną osobą bardzo szybko nawiązuję nowe znajomości.bardzo proszę o kontakt mogę wyjechać od zaraz.pozdrawiam