£7,50 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii dla sprzedawcy w sklepie Borehamwood od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Borehamwoo
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 października 2015 02:55

Sklep spożywczy mieszczący się w Borehamwood poszukuje sprzedawcy do obsługiwania kasy i porządkowania sklepu. Praca w Anglii dla 2 pracowników fizycznych ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie na okres od 3 do 12 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Borehamwood
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 2

Zadania:
– rozpakowywanie nowych dostaw
– sprawdzanie dat przydatności produktów
– wykładanie towaru na półki
– porządkowanie sklepu
– obsługa kasy (po przeszkoleniu)

Wymagania:
– doświadczenie w obsłudze kasy będzie dodatkowym atutem
– zaradność, pomysłowość, elastyczność godzinowa
– angielski na dobrym poziomie
– osoba otwarta, kontaktowa
– dobre zorganizowanie
– przepracowanie 40 godzin w ciągu 7 dni
– możliwość pozostania na miejscu nawet do 12 miesięcy

Oferujemy:
– pracę na okres od 3 do 12 miesięcy
– zatrudnienie dla 2 osób
– dobre warunki zatrudnienia
– w razie potrzeby pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania (czynsz wynosi około 80 GBP za tydzień)
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:

Odbywa się za pośrednictwem strony:  imperial.org.pl/rekrutacja-cv.php

ID ogłoszenia: 6325626d857d166c

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Anglii dla sprzedawcy w sklepie Borehamwood od zaraz”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, chciałbym zaproponować swoją kandydaturę do pracy w Państwa sklepie.
    Z góry dziękuje za czas poświęcony na rozpatrzeniem mojej oferty.