£7 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz na magazynie TESCO pakowanie w Daventry

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Daventry
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:30

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez doświadczenia do pracy w Anglii przy pakowaniu rzeczy na magazynie TESCO. Ogłoszenie z Daventry dla osób ze znajomością języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Daventry
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– załadunek paczek na ciężarówki
– porządkowanie stanowiska pracy
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– gotowość wyrobienia w ciągu tygodnia do 50 godzin
– wyjazd od zaraz
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– podstawy języka angielskiego
– należy wywiązywać się z obowiązków
– chęć podjęcia pracy zespołowej
– punktualność, obowiązkowość, zaangażowanie

Oferujemy:
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– przejazdy do pracy
– zdobycie nowego doświadczenia
– zatrudnienie na pełny etat
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszenia w formie CV na maila: tesco@sesolutions.uk oraz o kontakt na 0048 882017439

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bdnc/

ID ogłoszenia: 51656105c8c12da1