PLN8,000.00

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz jako ogrodnik bez języka Faversham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Faversham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 stycznia 2020 00:01

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Faversham w charakterze ogrodnika przy pielęgnacji, strzyżeniu i sadzeniu nowych części ogrodów.

Stanowisko: pracownik fizyczny – ogrodnik.

Lokalizacja: Faversham.

Wynagrodzenie: 8000 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla polskiej firmy ogrodniczej do pracy w prywatnych ogrodach;
  • zadaniem pracownika będzie codzienne opiekowanie się ogrodami, czyli strzyżenie, pielenie oraz sadzenie nowych części ogrodów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy jako ogrodnik;
  • umiejętność obsługiwania podstawowych maszyn ogrodniczych;
  • dostępność od zaraz;
  • doba kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pełny etat;
  • umowę o pracę;
  • samochód do użytku służbowego;
  • wszystkie narzędzia;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą i spełniające wymagania, proszone są o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1095e2705b658f98