£do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz na gospodarstwie dla Polaków UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 19 lutego 2016 00:34

Gospodarstwo poszukuje pracowników fizycznych do zdań takich jak melioracja, wylewki, grodzenia i tym podobne. Ciekawa praca w Anglii dla Polaków z opcją zamieszkania przy farmie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce pracy: Anglia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:

pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialni za zadania związane z utrzymaniem gospodarstwa. Będą należały do nich prace przy czyszczeniu rowów melioracyjnych, dbanie o systemy irygacyjne, robienie wylewek betonowych, budowa ogrodzeń, praca na koparce. Do obowiązków będą zaliczać się również różnego rodzaju drobne prace naprawcze.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • siła fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy;
  • ukończony 25 rok życia;
  • prawo jazdy kat.B;
  • zaangażowanie w zlecone zadania;
  • odpowiedzialne i uczciwe podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • pracę na pełen etat;
  • uczciwą i legalną umowę;
  • zakwaterowanie w karawanie;
  • przeszkolenie i wprowadzenie w obowiązki;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia na stanowisku.

Aplikacje:
Zgłoszenia można wysyłać poprzez kliknięcie w przycisk “Aplikuj” na poniższej stronie internetowej:

Informujemy że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 76856c61452100db