£do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz w polskim sklepie jako kasjerka Bury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 października 2017 06:29

Zatrudnimy chętnie od zaraz w polskim sklepie z Bury. Aktualna oferta fizycznej pracy w Anglii dla kobiet na stanowisku kasjerki z dużą ilością godzin tygodniowo.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Bury, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w polskim sklepie znajdującym się w Bury na stanowisku kasjerki

Wymagania:

  • preferowane do pracy są kobiety
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • pełna dyspozycyjność
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Anglii od zaraz
  • pracę w godzinach od 15 do 22.30
  • atrakcyjne zarobki
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin – około 40 h tygodniowo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych wraz z CV na adres e-mail:

Luckyraf@ymail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-276chj/

ID ogłoszenia: 46559f10861b7987